Úvod » Krbové mřížky » - krbové mřížky grafitové » Krbová mřížka grafitová 110x170


        

Krbová mřížka grafitová 110x170

Pro teplovzdušné rozvody krbů

skladem

 

Číslo produktu: 620.100-000080
Výrobce: KRATKI.pl
Žaluziová: NE
Barevné provedení: Grafitová
naše cena:
270,00 Kč (10,00 EUR)

Kompletní specifikace

Krbová mřížka grafitová 110x170 pro teplovzdušné rozvody krbů

Krbové mřížky mají velmi široké využití při stavbě krbů s krbovými vložkami.

Využití: - přívod vzduchu do krbové obestavby za účelem ohřevu - rozvod ohřátého vzduchu z krbové obestavby - ukončení rozvodu ohřátého vzduchu v dalších místnostech - regulace rozváděného vzduchu - dekorační účely - velký výběr barev a provedení -

Provedení: - těleso mřížky je z ocelového plechu - zazdívací rámeček je z pozinkovaného plechu - na povrchovou úpravu je použit lak odolávající vysokým teplotám - vysoká životnost bez povrchových a barevných změn

Instalace: Každá krbová mřížka má tzv. instalační - zazdívací rámeček . Ten se dá instalovat pomocí tmelu, vrutů a další fixačních materiálů do nehořlavých stavebních produktů - sádrokarton, zděné příčky, tepelně izolační desky atd. Po takto ukotveného rámečku se vkládá již vlastní tělo mřížky. Je kdykoliv vyjmutelné, za účelem kontroly, očisty nebo případné výměny za mřížku stejného rozměru, ale jiného designu. Celková instalace je velmi jednoduchá apraktická.

Údržba: Po odejmutí mřížky ze zazdívacího rámečku lze ošetřit jakýmkoliv běžným úklidovým prostředkem (nepoužívejte žíraviny, ředidla a rozpouštědla).

Specifikace:

Venkovní rozměr rámečku: 110x170mm
Montážní rozměr rámečku: 90x150mm

Určeno pro použití v interiéru, pro rozvody teplého vzduchu, větrání...

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.